ПРАКТИКУМ "ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ТА ДІЇ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ"

В реаліях сьогодення дуже важливим є підвищити рівень обізнаності молодого покоління під час повітряної тривоги та навчитися правил протипожежної безпеки, адже саме прості дії можуть врятувати життя.
За підтримки Центрів неформальної освіти в Сумській області спільно з ГО " Простір рівних можливостей" 2 листопада 2022 року представниками ДСНС був проведений практикум для мешканців гуртожитку Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ на тему: "Пожежна безпека та дії під час повітряної тривоги".
Фахівеці служби порятунку Андрій Нечипоренко та Володимир Борута ознайомили студентську молодь з правилами пожежної безпеки та правилами безпечної експлуатації різних видів вогнегасників.
Також спеціалісти акцентували увагу на різновидах сигналів повітряної тривоги та, як діяти, коли їх чуєш.
Важливим питанням в такий непростий час є мінна небезпека, тому Андрій ДСНС наголосив , що при виявленні вибухонебезпечних предметів забороняється їх торкатися, а потрібно відразу зателефонувати за номером 101, або 102.
Студенти мали змогу задати питання спеціалісту та отримати змістовну й професійну відповідь.
Щиро дякуємо працівникам служби порятунку за співпрацю та цінні поради молодому поколінню.
Модератором зустрічі виступила соціальний педагог коледжу Олена Лобурцова.