УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ

Багато років поспіль у КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СумДУ (КІПТі) успішно функціонують підготовчі курси, на яких абітурієнтів готують до складання вступних іспитів (співбесіди) та навчання в коледжі. Випускники 9-их класів під пильним наглядом викладачів коледжу вдосконалюють та поглиблюють свої знання з предметів.
Сьогодні, 5 липня 2024 р. наприкінці курсів усі учасники написали підсумкову контрольну роботу і вийшли на фінальний етап підготовчих курсів – отримання додаткових балів до рейтингу. Головна мета діяльності підготовчих курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями та практичними навичками, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.
Колектив коледжу й слухачі курсів доклали всіх зусиль, аби досягти максимальних результатів на цьому етапі навчання.
Тепер вступникам залишилося зосередитися, використати весь свій потенціал і успішно пройти співбесіду.
НАШІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ:
Щиро дякуємо батькам та слухачам курсів за співпрацю, бажаємо великої удачі, бути впевненими у власних силах, досягти бажаного результату. Зичимо правильно обрати свою майбутню професію та чекаємо в стінах КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ).
КІПТ - ЦЕ ЯКІСНА ОСВІТА В КОНОТОПІ