КІПТЯНКИ - УЧАСНИЦІ СПЛАВУ НА БАЙДАРКАХ

З 20 по 22 серпня наші дівчата: Рибець Галина, студентка 631 групи та випускниця Піюк Марина стали учасницями туристичного сплаву байдарками по річці Сейм, який відбувся з нагоди відзначення 30- ти річчя відновлення Незалежності України.
Маршрут розпочався з с. Озаричі та завершився в м. Батурин. Учасники мали можливість милуватися мальовничими краєвидами, працювати в команді, а також оволодіти туристичними навичками.
Дівчата вже не вперше беруть участь у справі, але кожного разу повертаються зарядженими позитивом та адреналіном та ще довго згадують яскраві моменти подорожі.
Організатором заходу виступив виконавчий комітет Конотопської міської ради та відділ молоді та спорту Конотопської міської ради, "Спорт для всіх".