ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

Вже стало доброю традицією Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) в жовтні проводити військово-спортивні змагання, за участю військовослужбовців 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені Івана Виговського, серед груп відділення "Професійна освіта".

В ході спортивних змагань студенти виборювали перемогу у змаганнях на швидкість, влучність, потужність та ерудованість. Підрахувавши результати змагань, журі визначило переможців:

І місце - команда "Дружба" 121 група

ІІ місце - команда "Козаки" 321/331 груп

ІІІ місце - команда "Січовики" 421/431 груп.

Свято відбулось, хлопці отримали грамоти та солодкі призи від профспілки технікуму.

Від імені адміністрації технікуму хотілося б подякувати всім хто долучився до організації заходу, але в першу чергу викладачам фізичного виховання та виховному відділу технікуму.

Окремо хотілося б висловити слова вдячності військовослужбовцям 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені Івана Виговського, які завжди готові прийти на допомогу у питанні національно-патріотичного виховання молоді.