У достатній мірі у технікумі  забезпечене харчування студентів. На  сьогодні  працює їдальня на 140 місць, буфет. Студенти відділення «Професійної освіти» харчуються за кошти державного бюджету.

Наш коледж має бібліотеку загальною площею 410 кв. м, в склад якої входять: читальна зала на 60 посадкових  місць, зала для видачі літератури, книгосховище. Загальний книжковий фонд бібліотеки складає 41455 примірників – це навчальна література, наукова, технічна та спеціальна література.

До бібліотеки технікуму надходять 31  періодичне видання.

Викладачі і студенти мають можливість вільного доступу до Інтернет з будь якого комп’ютера в технікумі, в гуртожитку, в бібліотеці. В навчальному корпусі технікуму обладнані безкоштовні Wi-Fi зони для доступу до мережі Інтернет.

Коледж має доступ до фондів Сумського державного університету, який забезпечує європейський стандарт інформаційної підтримки його науково-освітньої діяльності. Бібліотечно-інформаційна система університету організована таким чином, що з кожного робочого місця є можливість доступу до необхідної інформації через сайт Центральної бібліотеки

Актова зала є центром громадського, творчого життя технікуму, призначена для проведення різних навчальних і творчих заходів.

З цією метою актова зала технікуму є універсальним приміщенням, може бути використаний як зал для глядачів (з сидіннями для глядачів), так і зі звільненою від глядацьких місць майданчиком для проведення інших масових заходів. Глядацька зала (майданчик) має квадратну геометрію площі з розмірами 228,5 кв. м. Зала містить 240 посадочних місць, 40  кв.м. сцену, 3 роздягальні з виходом з кожного боку на аванссцену, допоміжні приміщення. Приміщення має 2 головних входи / виходи та один запасний вихід на вулицю, приміщення для встановлення кіно-відеоапаратури на третьому поверсі з окремив входом виходом ( на даний час не використовується)
         Оснащенна сучасним технічним обладнанням, що збільшує спектр можливостей різного його використання - легко трансформується і дозволяє проводити в ньому наступні заходи:

-  офіційні та навчальні
• загальнотехнікумувські  збори студенського та трудового колективу;
• педагогічні та методичні наради;
• конференції різної тематики та рівня;
• зустрічі з представниками влади.
      - видовищні та творчі
• драматичні художні постановки;
• художні вистави;
• концерти
• КВН;
• показ документальних, художніх і анімаційних фільмів (кінозал).