16 січня - Міжнародний день selfie в музеях. КІПТяни не залишилися осторонь. Дякуємо Конотопському міському краєзнавчому музею ім. О. М. Лазаревського за надану можливість!

homenko21

homenko22

homenko23

homenko24

homenko25

homenko26

homenko27

homenko28

homenko29

homenko30

Сприяти формуванню громадянина – патріота України, підготовленого до життя, з високою національною цінністю, ось що було основною метою позакласного заходу з іноземної мови «We love Ukraine. We sing, we play!”, який організувала та провела викладач іноземної мови Кравченко І.Р. Студенти продемонстрували як події в Україні впливають на музику, вірші, танці та культуру взагалі. Двомовний захід долучив понад 20 студентів та викладачів стати однією високопрофесійною командою акторів, співаків, та танцюристів.

Велика дяка всім, хто вніс частинку себе в цей неповторний захід!

Кіптяни на ІІ етапі ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

У КІПТі стартував I етап XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Учасниками конкурсу стали всі охочі продемонструвати свої знання з мови. Переможці візьмуть участь у II етапі Конкурсу в м. Суми.

"Будь-яку іноземну мову можна вивчити за 5-6 років, але свою рідну треба вчити протягом усього життя...Тому що вона невичерпна, особливо якщо читати тексти майстрів української поезії і прози.

Рівень володіння рідною мовою визначає рівень загальної культури людини..." Такі слова відомого українського мовознавця, доктора філологічних наук Ірини Фаріон дуже чітко характеризують мовну ситуацію в нашій країні.

Студенти нашого технікуму зовсім не байдужі до проблем нашого суспільства, а отже цілком серйозно віднеслись до заходів до Дня української писемності та мови. А мова наша зазнала немало змін у своєму складі, багато пережила правописів різних часів, про що розповіла викладач Семеняка Л.І. під час заходу в рамках тижня комісії філологічних дисциплін.

Інтернет- олімпіада з англійської мови – це сучасний інструмент поглиблення знань студентів. Інтернет-олімпіада «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створила рівні умови для всіх учасників, які продемонстрували реальний високий рівень знань та отримали нагороди за роботу - 4 переможця ІПТКІСумДУ. Диплом ІІІ ступеня отримали: Голованюк Катерина (821), Водоп′янова Вікторія (821), Чеботар Олександра (621); Диплом ІІ ступеня отримала Левадна Альона (621), викладач іноземної мови Кравченко Ірина Романівна.

В український прокат вийшов фільм "Заборонений" про поета-шістдесятника, дисидента Василя Стуса. Студенти технікуму під керівництвом викладача Хоменко Галини не могли оминути показ такого фільму. Молоде покоління повинно цікавитися своєю історією, повинно знати тих, хто розбудовував українську націю.

14 вересня 2019 р. у Києві проходив фестиваль міської культури. Ми не могли оминути такої події! На спуску від музею Михайла Булгакова до вулиці Боричів Тік відбулися виступи музикантів, діджеїв та акторів на великій і малій сценах та ще купа різноманітних заходів.

Викладач української літератури, спеціаліст І категорії.

Викладач української мови, спеціаліст вищої категорії.

Закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім.. А. С. Макаренка.

Стаж роботи – 22  роки. Працює в ІПТ КІ Сум ДУ з 2005 року.

Викладач іноземної мови, спеціаліст.

Освіта вища, магістр закінчила Криворізький державний педагогічний університет.

Спеціаліст ІІ категорії, працює В ІПТ КІ Сум ДУ з 2010 року.

Аспірантка кафедри методики викладання української мови та літератури Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;

Викладач іноземної мови, української мови. Категорія вища.

Закінчила Сумський державний інститут ім. А, С. Макаренка.

ШОКОТ ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА викладач іноземної мови, категорія вища.

 Закінчила Ніжинський державний інститут ім.. М. В. Гоголя.

Стаж роботи – 22 роки. В ІПТ КІ Сум ДУ працює з 2000 року.