Міжнародний день студентського спорту

Щороку 20 вересня в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту. Студентство Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ долучились до ініціативи провівши флешмоб з «Бурпі», поєднавши його із загальнотехнікумівським легкоатлетичним пробігом.

На свято спорту студеїв КІПТу завітав депутат Конотопської міської ради Сахно Олександр Олександрович, який привітав спортсменів-кіптян з Міжнародним днем студентського спорту та побажав майбутніх перемог на славу рідного міста та держави, подарувавши студентам спортінвентар - баскетбольні та волейбольні м’ячі, вносячи постійний вагомий внесок у розбудову технікуму.

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації та розвитку серед молоді.

Більш розлого за посиланням:

ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ

kisumdu  logosumdu  oda