СВЯТО ДЛЯ ДІТЛАХІВ

Справжнє свято "дитячу дискотеку" 11 червня 2019 р. по вул. Котляревського 2 (район М'ясокомбінат) організували студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) та гурт "220v".
     Веселі конкурси, цікаві вікторини, флешмоб, багато музики, танці та призи – такою насиченою і пізнавальною була святкова програми. Діти із великим задоволенням приймали участь в конкурсах, проявивши свою кмітливість, спритність та винахідливість, відгадували загадки та мелодії з мультфільмів. Свято пройшло весело, зарядивши позитивними емоціями дітей та дорослих. Всі учасники отримали солодкі подарунки і масу позитивних, незабутніх вражень. Захід відбувся за підтримки виховного відділу Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) та депутата Конотопської міської ради Сахна О.О.

ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ

kisumdu  logosumdu  oda