АРМІЯ З НАРОДОМ

В рамках тісної співпраці в напрямку національно-патріотичного виховання молоді та популяризації служби у Збройних Силах України 6 червня 2019 р. до Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) завітав військовий оркестр 58 окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського. Командир – полковник Михайло Драпатий. Диригент, начальник оркестру – ст. лейтенант Євгеній Батура. Музиканти бригади виконували для студентів технікуму та маленьких глядачів, вихованців Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, відомі українські та зарубіжні композиції минулого сторіччя та сучасності! Родзинкою заходу став виступ кавер-гурту «DAGGER»!

Адміністрація КІПТУ висловлює щирі слова вдячності керівництву військової бригади за чудовий та незабутній захід, та впевнені на подальшу співпрацю.

ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ

kisumdu  logosumdu  oda