Презентація перспективних професій

18 травня 2019 року свої двері знову гостинно відкрив Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету аби майбутнім абітурієнтам та їх батькам розповісти про вибір майбутніх професій, які можна здобути в нашому навчальному закладі.

Головами циклових комісій та студентами презентовано спеціальності, та в яких сферах діяльності в майбутньому їх можна застосовувати.

В технікумі використовуються новітні методики навчання, які постійно покращуються. А найголовніше, знаходиться підхід до кожної дитини.

Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету завжди відчинений для нових студентів та з радістю прийме у нашу дружню родину!

ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ

kisumdu  logosumdu  oda