П'ятниця, 03 квітня 2020 08:22

(0 голосів)

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Шановні колеги!

Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів середньої та фахової передвищої освіти взяти участь у короткостроковій програмі підвищення кваліфікації «Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу в дистанційній формі».

Це можливість отримати навички використання безкоштовних онлайн-інструментів для організації дистанційного навчання в закладах освіти.

Період проведення: 14-24 квітня 2020 року.

Робоча мова: українська.

Форма участі: дистанційна.

Загальний обсяг: 30 годин (8 аудиторних годин).

Вартість розраховується за окремим кошторисом і залежить від кількості учасників.

Тематичний план:

1. Огляд Google-сервісів для організації навчального процесу (Google Docs, Google Slides, Google Sheets, Google Calendar, Google Tasks, Google Keep, Google Contacts, Google Forms, Google Drive).

2. Алгоритм роботи з сервісом Google Classroom для створення, поширення та класифікації навчального контенту.

3. Засоби організації навчальних занять у відеорежимі (Zoom, Skape, Skape for Business, Microsoft Teams, Google Meet, CISCO Webex, Adobe Connect).

Умови участі: для участі у програмі підвищення кваліфікації необхідно до 8 квітня  2020  року зареєструватися найбільш зручним для вас способом:

• за QR-кодом:

• заповнивши електронну заявку за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7oI9ZMXgRhpjx3EF5VgHXcH9JlngKCxxrBOrRild3rb8fbg/viewform ;

Програма буде проходити у режимі відеоконференції.

За результатами участі у програмі учасники отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Контактні особи:

- Гордієнко Віта Павлівна, заступник начальника центру розвитку кадрового потенціалу навчального закладу,

- Горета Любов В’ячеславівна, методист центру розвитку кадрового потенціалу навчального закладу, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (050) 617-09-42.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

у короткостроковій програмі підвищення кваліфікації

«Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу

в дистанційній формі»