Навчальні столярні майстерні

Навчальні столярні майстерні являються базовими підрозділами

для навчання студентів будівельних спеціальностей і спеціальності технік-механік основам столярного виробництва.

В майстерні з ручної обробки деревини студенти одержують навички необхідні для виконання ряду операцій обробки деревини вручну:

- тесання деревини;

- пиляння деревини;

- стругання деревини;

-свердління, довбання, різання стамескою.

В майстерні з механічної обробки деревини студенти набувають навичок з таких видів робіт:

- пиляння деревини на кругло пильному верстаті;

- стругання деревини на фугувальному верстаті;

- стругання деревини на рейсмусному верстаті;

- обробка деталей на фрезерному верстаті;

- задовбування пазів на комбінованому верстаті;

- виконання токарних робіт на токарному верстаті.

Обладнання майстерень дає змогу виконувати ряд комплексних столярних робіт.

В позаурочний час з метою підвищення рівня підготовленості студенти відвідують гурток художньої обробки деревини.

Це дає їм змогу засвоїти способи і методи обробки деревини не передбачені навчальною програмою.

А організація виставок робіт студентів являється профорієнтаційним заходом навчального закладу.

Художня обробка деревини являється духовним джерелом народу, його довершеним образом і є його минулим і теперішнім,

його особистою історією, має важливе значення для розвитку культури, виховання почуттів, становлення художнього смаку,

формування естетичних критеріїв.