СТУДЕНТИ КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ СВОЇ ЗНАННЯ НЕ СЛОВАМИ, А ПЕРЕМОГАМИ!

olijnikСучасна освіта дає можливість отримувати знання, перевіряти та підтверджувати їх різними способами. Остаточний результат залежить від здобувача освіти. Лише наполегливим, креативним та допитливим підкорюється, на перший погляд, щось неможливе.

Участь студентів коледжу в предметних онлайн - олімпіадах стала нормою для навчального закладу.

Олімпіади – це спосіб перевірки знань та опанування свого психологічного стану, який так потрібен під час проходження  ДПА та ЗНО.  Результати відображають якість викладання і підготовки майбутніх спеціалістів із навчальних дисциплін у коледжі.

Так, студенти І курсу  спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» взяли участь у Всеукраїнській онлайн-олімпіаді «Всеосвіта Весна – 2021» із геометрії.

Навчальний заклад пишається результатами майбутніх програмістів:

І місце: Бивалін Валентин, Олійник Ярослав.

Сертифікати отримали: Понирко Богдана, Морщ Дмитрій, Морщ Владислав, П’яних Валенти, Малетич Іван.

Викладач-методист математики І. Ф. Дубовик.