ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНОГО

Друк 3D-моделі на 3D-принтері– технологія майбутнього
Перед колективом циклової комісії комп'ютерних та математичних дисциплін Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (КІПТу)
постійно стоїть задача робити процес викладання спецдисциплін для студентів спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" (майбутніх програмістів) більш наближеним до практичного застосування. Для цих потреб у коледжі успішно використовується 3D принтер.
Використання 3D технологій в навчальному процесі дозволяє суттєво підвищити його ефективність завдяки наближенню віртуального комп’ютерного середовища до реального тривимірного світу. Адже, на папері або комп'ютері вади моделі помітити складно, а створюючи макет або яку-небудь деталь, змоделювавши її на комп'ютері в 3D-програмі, вже через невеликий проміжок часу можна тримати її в руках.
Друк деталей на 3-D принтері
Використання 3D технологій в навчальному процесі