"ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ"

Існує безліч способів отримання соціальних послуг.
Сьогодні, 4 листопада в рамках тижня циклової комісії соціальних дисциплін відбулася відео-конференція на тему: "Практичні аспекти соціальної роботи".
Огранізаторами заходу були соціальний педагог КІПФК Сум ДУ Олена Лобурцова та викладач фахових дисциплін Марина Сивець, а доповідали директор центру ЦССДМ Комар Ірина Ігорівна та завідувач сектору профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей Костель Аліна Олександрівна.
Студенти спеціальності соціальна робота 821 та 831 групи спеціальності "Соціальна робота" активно долучилися до діалогу із фахівцями та мали змогу задати питання, що їх цікавили.
Конференція допомогла майбутнім фахівцям соціальної роботи ознайомитися з особливостями роботи служб, отримати нові знання, що допоможуть їм у професійній діяльності.