СОЦІАЛЬНА РОБОТА - СУЧАСНА ПРОФЕСІЯ СЬОГОДЕННЯ

197814416 872332516687109 4210361436932199684 nЯКЩО ВИ:
  • вмієте щиро співпереживати;
  • вірите в соціальну справедливість;
  • маєте бажання впливати на життя своє країни,то професія соціального працівника для ВАС!!!!!
5 червня Конотопський індустріально - педагогічний фахових коледж Сум ДУ гостинно відчинив двері для абітурієнтів та їх батьків.
Викладач фахових дисциплін Марина Сивець та соціальний педагог Олена Лобурцова розпочавши з інтерактивну презентували спеціальність "Соціальна робота", що дозволило згуртувати присутніх та з перших хвилин показати її переваги .
Також абітурієнти прослухали свої враження від навчання Голованюк Катерини, а про активну волонтерську діяльність коледжу розповіла Піюк Марина.
Стань частиною активної, не байдужої, компетентної КІПТівської студентської молоді за напрямком "Соціальна робота".