ФІНАНСОВА ПРОСВІТА В РАМКАХ ЗАХОДІВ GLOBAL MONEY WEEK

Студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" на чолі з викладачем фінансово- економічних дисциплін Попович О.І. долучилися до руху з фінансової просвіти в рамках заходів Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей). Вони завітали до фінансових установ міста, де фахівці Ощадбанку передали свій досвід в питаннях економії, інвестування та позики грошей. Студенти взяли активну участь в обговоренні цих питань, які є дуже актуальними в умовах сьогодення. Завдяки фахівцям- банкірам, стало зрозумілим, що не сформувавши свого ставлення до грошей, не можна мати успішне фінансове життя.

Фінансова профосвіта має величезне значення для майбутніх спеціалістів

Спеціалісти Ощадбанку діляться досвідо в питаннях економії, інвестування та позики грошей

Формування ставлення до фінансів - запорука успішного життя