ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ

Від теорії до практики…
Якісна фахова освіта на спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» неможлива без набуття практичних навиків під час проведення лабораторних та практичних занять з дисциплін професійної підготовки.
Лабораторні заняття з визначення властивостей будівельних матеріалів є невід’ємною частиною вивчення «Будівельного матеріалознавства». Студенти, під керівництвом Кравченко О.О., з цікавістю спостерігають та проводять досліди по визначенню нормальної густини повітряних та гідравлічних в’яжучих речовин.
Інженерно-геодезичні роботи – це невід’ємна частина технології будівництва. Під час вивчення «Інженерної геодезії» проводиться ряд лабораторно-практичних занять, які передбачають вивчення будови геодезичних приладів та основ роботи з ними. На сьогоднішньому лабораторному занятті викладач Савченко К.В. знайомила студентів з будовою нівеліра, принципами виконання його повірок.
Вивчення предмету "Будівельне матеріалознавство"
Інженерна геодезія - основа будівельної справи

Лабораторне дослідження по визначенню нормальної густини повітряних та гідравлічних в’яжучих речовин