akcia2Днями в нашому технікумі відбулася благодійна акція «Подаруй тепло і радість», ініційована і проведена студентами спеціальності «Соціальна робота». Під час акції студенти збирали дитячий одяг та іграшки, що були в користуванні для їх подальшої передачі сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

До акції долучилися студенти, викладачі та співробітники технікуму. Протягом акції було зібрано близько 90 одиниць одягу для дітей дошкільного і шкільного віку, а також понад 80 іграшок. Другого червня всі зібрані речі були передані до Служби у справах дітей Конотопської міської ради для поповнення банку речей, що були у користуванні, необхідного у роботі з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до благодійної справи за подаровану часточку власного душевного тепла і турботи. Нехай світ повниться добрими справами!

akcia1