Не заради винагороди, а з любові до ближнього та милосердя долучилися студенти Індустріально-педагогічного технікуму до благодійної акції «Великодній кошик».
   Студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ Сум ДУ взяли участь у фінальному концерті присвяченому фіналу щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця".

 

DSCN8386   24 вересня 2016 року в рамках проекту «Інформаційна кампанія «Безцінна мить життя» для жителів Конотопа та Конотопського району», що вже місяця втілюється Міжнародним благодійним фондом «Крила Надії» разом із партнерами, а саме Конотопським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Конотопською міською спілкою жінок, за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Відродження», відбувся черговий захід – флешмоб «Безцінна мить життя».

akcia2Днями в нашому технікумі відбулася благодійна акція «Подаруй тепло і радість», ініційована і проведена студентами спеціальності «Соціальна робота». Під час акції студенти збирали дитячий одяг та іграшки, що були в користуванні для їх подальшої передачі сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

3.06.2015У перший день літа в багатьох країнах світу  відзначається Міжнародний день захисту дітей, як одне з найдавніших міжнародних свят.

DSCN1339   Студенство індустріально-педагогічного технікуму долучилося до збору речей для 39-го батальйону територіальної оборони, 72-ї мотопіхотної бригади, батальйону Київ-2 та 72-ї артилеріїської бригади.

109   Волонтери технікуму за сприяння вихователів Казимірчук Н.В. та Назимко Н.С., 19 грудня відвідали Конотопський дитячий будинок-інтернат та прийняли участь у святкуванні Дня Святого Миколая. 

Контактні дані

Україна, Сумська область, місто Конотоп, вул. М.Немолота, 12

  • Факс: 8 (05447) 2-62-52
  • Директор: 2-34-30
  • Поштовий індекс: 41600
  • E-mail: knkipt@sm.ukrtel.net
Яндекс.Метрика
Top