Життя з червоною стрічкою ВІЛ/СНІДу

Життя з червоною стрічкою ВІЛ/СНІДу 

   Поширення епідемії ВІЛ-інфекції продовжує залишатися об’єктивною загрозою національного масштабу та негативно впливати на репродуктивний потенціал населення багатьох країн світу, в тому числі і України.

   За більш ніж 30-річну історію хвороби ВІЛ уразив понад 55 млн осіб, з них майже 22 млн дорослих та 4,5 млн дітей вже померли. Досі ми залишаємося лідерами в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, майже 1% населення України інфіковано ВІЛ.

 

   Наше життя – це бурхлива річка. Ця річка швидка, яскрава, цікава. Але є у ній місця – коловороти, в яких ми можемо загубитися.
Один з філософів говорив: «Все можна продати, але не все можна купити». Найцінніша річ, яку людство не у змозі купити, - це здоров’я, а значить повноцінне життя.
   Тому відкритий виховний захід, який проведено в гуртожитку №2 вихователем Казимірчук Н.В. разом зі студентами, покликаний сформувати в усіх присутніх на заході розуміння того, що для цієї недуги немає «авторитетів», тому кожний з нас має бути обережним та дотримуватись простих правил для виключення усіх можливих варіантів зараження на ВІЛ! 

 

                НАША АДРЕСА

    

 

Україна, Сумська область, місто Конотоп, вулиця Михайла Немолота, 12. 

  • Факс: 8 (05447) 2-62-52.  
  • Директор: 2-34-30
  • Приймальна комісія: 096-30-70-445, 098-42-46-275
  • Поштовий індекс: 41600
  • E-mail: kiptkisumdu@gmail.com

 

Top