Зустріч студентів першого курсу із Мариною Анцибор

26 жовтня в Індустріально-педагогічному технікумі відбулася зустріч студентів першого курсу із неодноразовою чемпіонкою України, призеркою Кубка Європи та Всесвітньої Універсіади, учасницею чемпіонату світу та етапів Кубка світу, триразовою учасницею Олімпійських ігор, членом національної збірної України з лижних гонок, майстром спорту міжнародного класу Мариною Анцибор. Зустріч проходила в рамках проведення заходів з популяризації здорового способу життя.
Спілкуючись зі студентами, Марина Анцибор розповіла про свої перші перемоги, досвід участі в Олімпійських іграх, умови проживання в олімпійському селищі, побут і відпочинок спортсменів, досвід спілкування з іноземними спортсменами. Спортсменка побажала всім присутнім впевненості в собі, внутрішньої сили та віри у перемогу.
Такі зустрічі дійсно мотивують молодь формувати культуру фізичної активності та особистісного розвитку.
Студенти КІПТу були в захваті.