Тиждень педагогічної професії

В рамках творчого звіту циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін в технікумі проходив тиждень педагогічної професії. Викладачі психолого-педагогічних дисциплін та вихователі гуртожитків разом із студентами спеціальності «Професійна освіта» підготували і провели такі заходи:

• конкурс професіограм майстра виробничого навчання серед студентів ІІІ курсу спеціальності «Професійна освіта»;
  • круглий стіл«Ідеї В.О. Сухомлинського у діалозі із сьогоденням»;
  • педагогічні читання«Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського»;
  • школа молодого педагога«Педагогіка вищої школи: методика використання форм організації навчання у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації»;
  • педагогічна конференція для студентів випускних груп спеціальності «Професійна освіта» «Майстер виробничого навчання – вчитель професії, вихователь молоді!»;
  • школа патріота «Козацька педагогіка».

Студенти ІІ курсу ознайомилися з основами педагогічної теорії, структурою і функціями майбутньої педагогічної професії, педагогічною спадщиною та особливостями діяльності закладів системи професійно-технічної освіти. Випускники спеціальності «Професійна освіта» прийняли участь в конкурсі професіограм майстра  виробничого навчання, підготували презентації для обговорення актуальних проблем педагогічної діяльності майстрів виробничого навчання в ДПТНЗ. Тиждень педагогічної професії забезпечує узагальнення педагогічної  підготовки студентів, сприяє професійному самоствердженню майбутніх педагогів.