Перші кроки у науці

17 квітня-18 квітня 2019 р. в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на природничо-географічному факультеті відбулась IV Всеукраїнська конференція молодих науковців „СУЧАСНІ  ПРОБЛЕМИ  ПРИРОДНИЧИХ НАУК”, у якій взяли участь молоді викладачі вузів, науковці, вчителі, аспіранти, магістранти, студенти та учні. Серед яких був і студент Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ Чернишов Ілля, який підготував найкращу наукову доповідь на засіданні секції "Флора і рослинність, експерементальна ботаніка, екологічні проблеми природокористування та охорона навколишнього середовища", доречі Ілля не перший рік є членом Конотопської Малої Академії наук і має результати у своїх досліджень у природничих науках.