Міжнародний День рідної мови

В рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови викладач Індустріально-педагогічного технікуму (КІПТу) Галина Хоменко 21 лютого 2019 р. провела майстер-клас «Підготовка студентів до написання власного судження під час ЗНО».
      Одним із етапів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури є завдання з розгорнутою відповіддю — створення власного письмового висловлення на дискусійну тему. Воно вимагає застосування вмінь формулювати й обстоювати власну думку, аргументувати, наводити приклади для підтвердження своїх міркувань, робити висновки, логічно й послідовно викла­дати ідеї у зв’язному тексті й передбачає виявлення рівня знань учасників ЗНО з національної та зарубіжної літератури, історії, мистецтва.
      Студенти технікуму під час майстер-класу ознайомилися з вимогами до написання власного висловлювання, його структурою, особливостями оцінювання, отримали практичні поради.