ЗВІТ ТИЖНЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ФІЗИКО - МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН ТА ІНФОРМАТИКИ

З 13 по 17 березня 2017 року відповідно до затвердженого плану заходів, в Індустріально – педагогічному технікумі КІ Сум ДУ відбувся тиждень циклової комісії фізико – математичних дисциплін та інформатики.

Цікаві математичні, фізичні факти були відображені в стіннівці «Задачі, які розв’язували століттями» та журналі «МІФ – 3». Запропоновані  ребуси, «сірникові» задачі дали можливість студентам змагатись в логічному напрямку.

В рамках тижня циклової комісії серед студентів І курсу був проведений І етап Всеукраїнської олімпіади з математики та  фізики.

Результати олімпіади з математики:              Результати олімпіади з фізики:

І місце – Горбач Вікторія (611 група);          І місце - ІІ місце - Дуброва Денис (711 група),

ІІ місце – Мищенко Максим (711 група).                                  Яценко Сергій (711 група);

III місце -  Назаренко Анна (511 група).

Переможцям олімпіад надано право представляти навчальний заклад на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з  математики та фізики в м. Суми (квітень місяць).

Для ІІ курсу була проведена олімпіада з інформатики. Студентам були запропоновані завдання практичного характеру.

Переможцями стали:

І місце – Цупрун Наталія (702 група);

ІІ місце – Андрущенко Антоніна (702 група);

ІІІ місце – Хомлюк Віталій (702 група).

16 березня проводився відкритий захід «День народження числа ПІ». Студенти дізнались багато цікавих фактів, які відносяться до числа Пі.

17 березня були підведені підсумки тижня, відмічені найбільш активні студенти.