Тепло сердець

   У листопаді в гуртожитках технікуму відбулася благодійна акція зі збору речей, що були у користуванні під назвою «Тепло сердець».

   Акція була ініційована цикловою комісією соціальних дисциплін та реалізована завдяки діяльності вихователів гуртожитків і студентів спеціальності «Соціальна робота». Під час заходу було зібрано дитячий та підлітковий одяг, а також іграшки, які і були передані Службі у справах дітей Конотопської міської ради.

   Партнерство з даною соціальною службою відбувається не вперше. Навесні цього року студенти вже приймали участь у подібному проекті, що дає змогу студентській молоді долучитися до справи благодійництва та відчути себе частиною громадянського суспільства. Суспільства - в якому жодна людина не залишається поза увагою громади, особливо, якщо вона потрапила у складні життєві обставини, як це сталося з сім’ями і дітьми, для яких і були зібрані речі.

   Спеціалісти служби у справах дітей Конотопської міської ради висловили щиру подяку студентській молоді ІПТ КІ СумДУ та адміністрації закладу, яка сприяє у проведенні подібних акцій.

Підготувала: голова ц/к соціальних дисциплін Сивець М.О.

Контактні дані

Україна, Сумська область, місто Конотоп, вул. М.Немолота, 12

  • Факс: 8 (05447) 2-62-52
  • Директор: 2-34-30
  • Поштовий індекс: 41600
  • E-mail: knkipt@sm.ukrtel.net
Яндекс.Метрика
Top