Ми різні – ми рівні

Третього грудня міжнародне співтовариство відзначає день людей з інвалідністю, намагаючись тим самим привернути увагу до життя людей, які мають певні обмеження, та все ж володіють всією повнотою прав у суспільстві. Перш за все, це права на рівність та визнання.

Ці люди живуть поруч з нами, але ми їх воліємо не помічати, ніяковіємо в їх присутності або відчуваємо почуття жалю. Таке ставлення з боку оточуючих вже саме по собі може пригнічувати. Щоб позбуватися стереотипів щодо «інакшості» людей з особливими потребами студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ вже традиційно завітали до Конотопського дитячого будинку-інтернату, щоб поспілкуватися та влаштувати розваги для його вихованок. Зустріч пройшла в атмосфері радості та любові.

Дівчата, що мають різний життєвий досвід – студентки технікуму та вихованки інтернату, побачили і відчули, що в нас більше спільного, ніж того, що відрізняє. Ми всі прагнемо любові, щирості, прихильності. А щоб подарувати ці почуття іншому, насправді, не потрібно багато – лише тепло у власній душі. Давайте не будемо забувати, що світ, який нас оточує – різноманітний. В ньому є все, але хотілося, щоб у ньому було більше любові та прийняття.

Сивець М.О., викладач ІПТ КІ СумДУ