Як сприяти своєму зростанню?

1Мабуть, хоч іноді у сучасної студентської молоді постає питання: як сприяти своєму зростанню? Де набути зразків культури, розвинути та збагатити свій внутрішній світ? Відповідь проста – у закладах культурного та духовного розвитку, якими здавна були театри і музеї.

Саме з метою збагачення власного внутрішнього світу група студентів Індустріально-педагогічного технікуму вирішила відвідати днями м. Тростянець та м. Суми. Здавалося б, що цікавого можна побачити у маленькому містечку Тростянець, яке ще донедавна вважалося селом? Але на студентів очікували сюрпризи: це і пам’ятки архітектури 18-19 століття (Круглий двір, садиба графа Голіцина, Вознесенська церква), і цікаві екскурсії та експонати Краєзнавчого музею та Музею шоколаду, і зразок садово-паркової архітектури – Урочище Нескучне. Надвечір студенти мали можливість переглянути виставу «Куди йдеш?» у нещодавно відремонтованому та затишному Театрі для дітей та юнацтва  м. Суми. Події, що розгортались на сцені перед глядачами, заставили замислитись на вічними питаннями про сенс життя та його цінності. А неперевершена, захоплива гра акторів допомогла з головою поринути у дивовижний світ театрального мистецтва. Всі, хто взяв участь у цій захопливій подорожі надовго збережуть у серці яскраві враження та приємні спогади від дотику до прекрасного.

Експонати музею шоколаду (м. Тростянець)

На виставі «Куди йдеш?» (м. Суми)