Літературно – музична композиція до Дня рідної мови

Нещодавно в технікумі було проведено літературно - музичну композицію  до Дня рідної мови.

Учасники свята своїм ентузіазмом, великою любов’ю до української словесності, звичаїв, традицій української родини зуміли підняти настрій студентів і викладачів. Студенти декламували вірші Т. Шевченка, І. Франка, Л. Костенко, Д. Павличка, слухали музичні номера на слова відомих класиків про найкраще людське почуття – кохання.

Студентка 531 групи Волкова Надія вразила глядачів професійним виконанням пісень сучасних композиторів у своєму акомпонуванні під гітару. Адже Надя ніколи не відмовляється у підготовці і проведенні різних заходів і є окрасою їх, бо має великий талант декламатора, соліста, музиканта.

Велика вдячність всім,  хто долучився до цього свята душі.