Міжнародний день рідної мови в технікумі

21 лютого, в рамках проведення тижня предметної комісії філологічних дисциплін, було проведено інформаційний відеолекторій, присвячений  Дню рідної мови. Студенти груп 702 та 121 груп отримали інформацію про віхи розвитку української мови, історію становлення української мови як державної. Студентів дуже зацікавили факти про особливості англійської мови та загальні факти про мови інших народів світу. Не можливо заперечити той факт, що такі заходи піднімають у студентів мотивацію до вивчення мов, виховують  любов до своєї держави та мови та дають поштовх до постійного самовдосконалення. Адже знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному європейському світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення іноземних мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. Знання хоча б однієї з них розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. Адже правий був Йоганн Вольфганг фон Ґете коли сказав: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».