Науково - практична конференція на тему: "Технологія влаштування сучасних покрівель"

1 березня Під керівництвом викладача будівельних дисциплін Тарасенка С.П. студентами були підготовлені такі теми виступів:

-     студентка групи 142 Кондрух К. тема доповіді «Технологія влаштування покрівлі з металочерепиці»;

-     студентка групи 142 Паншина К. тема доповіді «Влаштування покрівлі з ондуліну»;

-   студент групи 132 Забіяка Р. тема доповіді « Технологія влаштування мастикових покрівель»;

-     студентка  групи 131 Чорна Т. тема доповіді «Покрівля з композитної черепиці»;

В рамках тижня  в холі технікуму була проведена відео презентація  на тему «Архітектурні пам’ятники України».

Метою проведення студентських Науково - практичних конференцій -  є активізація науково - дослідної роботи студентів, пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.