Графік проведення відкритих занять

проведення відкритих занять

інженерно-педагогічними працівниками

на 2015– 2016 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові Назва дисципліни Тема відкритих занять № групи Термін виконання Методична мета
Бендерський Михайло Ананійович Основи агрономії Лекція. Механічний обробіток ґрунту. 322 жовтень Застосування інноваційних засобів і прийомів навчання під час викладання дисципліни.
Кравченко Ольга Олександрівна Економіка будівництва Лекція .Трудові ресурси в будівництві 131 лютий Використання мультимедійних технологій при вивченні дисципліни
Владимирова Наталія Володимирівна Хімія Ферум як представник елементів побічних підгруп. Оксиди,гідрооксиди та солі феруму. (Комбіноване заняття) 611-811 лютий Використання інтерактивних методів навчання з метою активізації пізнавальної діяльності студентів
Латін Олександр Петрович Опір матеріалів Практичне заняття. Побудова епюр повздовжніх сил, нормальних напружень та переміщень поперечних перерізів. 122 січень Активізація пізнавальної діяльності студентів на занятті спец предметів.
Семеняка Лариса Іванівна Англійська мова Практичне заняття. Гільза циліндра двигуна. Виробництво гільзи циліндра. Усне мовлення. 322 листопад Використання мультимедійних технологій та інтерактивних методів для розвитку критичного мислення та спонтанного усного мовлення студентів під час вивчення теми по спеціальності.
Солдатенко Олександр Вікторович Трактори і автомобілі Лекція. Загальна будова тракторів і автомобілів. 322 лютий Використання інтерактивних методів навчання з метою активізації пізнавальної діяльності студентів.
Шокот Людмила Михайлівна Англійська мова Практичне заняття. Принципи роботи двигуна. Узгодження часів. 921 лютий Використання елементів інтерактивних технологій з метою розвитку креативного мислення та комунікативних здібностей студентів на заняттях англійської мови.
Васьковська Світлана Іванівна Вікова психологія Лекція. Психологія особистості підлітка. 821 листопад Застосування між предметних зв’язків та активізація пізнавальної діяльності студентів під час вивчення дисципліни.
Хоменко Віталій Олексійович Людина і світ Лекція Засоби масової інформації 721 листопад Використання  елементів інноваційних технологій під час вивчення дисципліни.
Косенко Дмитро Сергійович Філософія Лекція . Філософська концепція людини 821 листопад Формування правильного розуміння сенсу життя людини на заняттях  суспільно-гуманітарного  циклу
Дронік Володимир Миколайович Фізичне виховання Практичне заняття. Баскетбол. 321 лютий Формування умінь і навичок студентів  з метою активізації рухливої діяльності.
Коцар Руслан Юрійович Фізичне виховання Практичне заняття. Баскетбол.Подвійний крок. Штрафні кидки по баскетбольному кошику. 921 лютий Формування умінь і навичок студентів  з метою активізації рухливої діяльності.
Сивець Марина Олександрівна Документальне забезпечення соціальної роботи Лекція. Довідково-інформаційна документація. Особливості складання довідково-інформаційних документів. 831 лютий Формування елементів професійної компетенції майбутніх спеціалістів щодо роботи з документацією
Попович Ольга Іванівна Податкова система Семінарське заняття. Види прямих податків, які стягуються в Україні. 521-621 листопад Активізація пізнавальної діяльності студентів на семінарських заняттях.
Криворучкіна Анна Олексіївна Математика Найпростіші ірраціональні рівняння. Розв’язування ірраціональних рівнянь методами піднесення до відповідного степеня, заміни змінних. (Комбіноване заняття) 611/811 листопад Використання інтерактивних методів навчання з метою активізації пізнавальної діяльності студентів.
Савченко Катерина Василівна Геодезія Лекція .Вимірювання перевищень. 122 листопад Використання інноваційних технологій при проведенні  лекції з інженерної геодезії
Биченко Наталія Михайлівна Бібліотекар Афганістан болить в моїй душі (виховний захід) 531/631 лютий Формування патріотичного виховання молоді

Методист технікуму                                                                          Владимирова Н. В.