Студентська спільнота КІПТу долучилася до благодійної акції «Серце до серця» 2019

Завершилася ХІІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Студенти-волонтери Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) взяли активну участь в акції, не лише на рівні технікуму, а й на міському рівні.

3 травня 2019 р. на майданчику біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся фінальний концерт в якому взяли участь наші студенти Тетяна Єпішко та КаринаЧмуневич. Кожен з учасників концерту намагався подарувати глядачам найдорожче що у нього є, адже добро починається з кожного з нас, і якщо кожен даруватиме тепло сердець тим, хто цього потребує, то ми будемо єдині і непереможні в своїй меті – допомозі тим людям, які цього потребують.

Активно проявили себе наші волонтери Мачула Анастасія, Кошова Вікторія, Мельниченко Поліна. Висловлюємо щиру подяку небайдужим студентам. Робіть добро і воно неодмінно вам повернеться сторицею.

Студентський парламент