Виставка студентських робіт "Майдан - простір творчості"

23 квітня 2019 р. студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) на запрошення Ульянченко Оксани Федорівни - спеціаліста відділу молоді та спорту Конотопського міської ради, відвідали Конотопський міський краєзнавчий музей імені О.М. Лазаревського, де було відкрито виставку студентських робіт "Майдан - простір творчості".

Український народ може пишатися тим, що наша Батьківщина не раз переживала дні могутності й слави, мала справді легендарних героїв, мужньо долала найважчі випробування. I потім відроджувалась, виростала з руїн, виховувала нові покоління, закоханих у рідну землю лицарів правди i волі.
     Завідувач відділу розвитку та комунікації Національного музею Революції Гідності Катерина Зайцева, ознайомила присутніх з етапами створення даного проекту та поділилася планами на майбутнє.
     Студенти КІПТУ були дійсно захоплені побаченим.

Студентський парламент