Україна єдина!

До Дня Соборності України.

Сьогодні в нашому суспільстві найбільш актуальними виступають питання національно-патріотичного та громадянського виховання як основоположні, що відповідають нагальним вимогам і викликам сучасності. Тому формування національної свідомості студентів, рис громадянина      Української держави є одним з головних напрямків виховної роботи в Індустріально-педагогічному технікумі «КІПТі».
     Як відомо, без минулого немає майбутнього. І саме у минулому слід шукати підґрунтя для єдності країни, що перетворює населення держави на народ та націю. Одним з найважливіших днів в історії українського народу по праву можна вважати 22 січня 1919 року, коли було проголошено історичний Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, коли дві суверенні українські держави об’єдналися в самостійну соборну державу.
Саме цій знаменній даті були присвячений загальноміський захід «Ланцюг єднання», до якого долучились студенти та педагогічні працівники нашого навчального закладу.

Студентський парламент