Зимовий кубок технікуму з міні-футболу

21 грудня 2018 року у спортивній залі Індустріально-педагогічного технікуму вперше відбувся турнір з міні-футболу «Зимовий кубок технікуму».
У турнірі брали участь п'ять команди: збірні команда гуртожитку №1; збірні команда гуртожитку №2; команда студентів мешканців міста, команда викладачів та збірна команда дівчат технікуму. Турнір пройшов у запеклій, безкомпромісній боротьбі, кожний матч тримав у напрузі, як вболівальників так і гравців команд. Слід відзначити, що рівень підготовки всіх команд учасників (технічний, тактичний, фізичний) доволі високий та приблизно однаковий, тому відчайдушна боротьба велась за кожний клаптик футбольного поля, кожний забитий м’яч.
Перемогу у запеклій боротьбі виборола команда студентів мешканців міста.

Вітаємо команду-переможця й призерів змагань! Бажаємо їм спортивного азарту, яскравих перемог та гарного настрою!

Студентський парламент