Обмін досвідом – шлях до удосконалення

Цілющими ліками для педагога завжди було та залишається приємне спілкування з дітьми та колегами, незважаючи на настрій та життєві події.
Для того, щоб стати Вчителем кожен має збагнути, що пара – це не лише 90 хвилин спілкування із студентами, а все життя покладене на ниву праці. Саме тому на базі Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ 27 листопада 2018 року відбулося обласне методоб’єднанння заступників директорів з виховної роботи ВНЗ I-II рівнів акредитації Сумської області. Зважаючи на виклики сьогодення тема засідання: «Аспекти національно-патріотичного виховання молоді з позиції сьогодення».