Свято "Посвята в студенти"

В Індустріально-педагогічному технікумі, цієї теплої осінньої днини, святкували посвяту студентів нового набору. Це свято кожен студент нового набору технікуму запам’ятає на все життя.

Символічно, що до дружньої кагорти студентів-кіптян приєдналися понад 200 студентів із 12 областей України. Піднесена атмосфера панувала під час церемонії посвяти вступників у студенти. Студенти склали урочисту обіцянку берегти та примножувати кращі традиції технікуму, бути гідними почесного звання студента-КІПТу. За доброю традицією, після проголошення клятви всі студенти отримали головний атрибут студентського життя – студентський квиток.
   На цьому свято не завершилося, оскільки Конотопщина – це край з козацьким минулим, тож всі вступники скуштували справжнього козацького куліша з пампушками.
   Від сьогодні цей день залишиться в історії нашого технікуму, стане пам’ятним для вступників, яких чекатиме цікаве та незабутнє студентське життя.

41600, Україна, Сумська область, місто Конотоп, вулиця Михайла Немолота, 12.

• Приймальна комісія: 098-42-46-275