І бігали, і стрибали та оленя шукали...

КІПТу – 73

26 вересня 2018 року Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ святкував свою 73 річницю. Поважний вік для навчального закладу – є що згадати, над чим замислитися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету є міцною базою системи освіти України.
     Святкування цьогорічної річниці відбулося у форматі інтелектуально-спортивної гри «Квест». Участь взяли три команди. Основною метою даного квесту було правильно виконати завдання з історії КІПТу і якомога швидше пробігти у наступний зазначений пункт, отримати нове завдання, виконати його й продовжити марафон при цьому якомога швидше прийти до фінішу. Зрештою всі команди зібралися у фінальній локації – конференц-залі, де на них уже чекали гарячий чай та святковий торт.
     Квест залишив по собі низку позитивних емоцій як серед організаторів, так і поміж учасників.