День міста-2018

Індустріально-педагогічний технікум долучився до святкування Дня міста в Конотопі

6 вересня 2018 року у Конотопі відсвяткували День міста, 381-ї річниці від дня заснування м.Конотопа та 75-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників.
     Лейтмотивом цьогорічних іменин міста, з огляду на останні події в країні, стало проведення різнопланових патріотично-спортивних заходів. Активними учасниками у проведенні Дня міста були і студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ. На мітинг-реквієм за загиблими воїнами «Пам’ять, опалена війною», який відбувся у першій половині дня, зібралося кілька тисяч конотопців, серед яких – студенти та адміністрація КІПТу вбрані у вишиванки.
     У стінах технікуму була проведена виховна година та презентована в бібліотеці виставка «Стежками історії міста Конотопа».

41600, Україна, Сумська область, місто Конотоп, вулиця Михайла Немолота, 12.

• Приймальна комісія: 098-42-46-275