Зустріч студентів КІПТу із представниками поліції

В рамках тижня права присвяченого відзначенню Міжнародного Дня захисту дітей та з метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, розвитку позитивної взаємодії між поліцією та студентами, 31 травня 2018 року старший інспектор з ЮП Конотопського відділу поліції капітан поліції Г. Корж запросив студентів І курсу Індустріально-педагогічного технікуму до чергової частини відділу поліції. Така зустріч є новітньою формою профілактичної роботи зі студентами, спрямованою на профілактику правопорушень та негативних проявів серед молоді, а також формування позитивної громадської думки щодо діяльності поліції. Г. Корж роз'яснив права і обов'язки, кримінальну, адміністративну відповідальність неповнолітніх за скоєння різного роду правопорушень.

41600, Україна, Сумська область, місто Конотоп, вулиця Михайла Немолота, 12.

• Приймальна комісія: 098-42-46-275