Моєї юності причали....

Щороку, за доброю традицією, в третю суботу травня, Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників різних років на зустріч у рідні стіни навчального закладу. Так, 19 травня у теплій атмосфері справді родинного свята, зібрались в актовій залі колишні випускники, а тепер дорослі люди, кожен з яких має своє місце в житті, свою сім’ю. Випускники минулих років поринули у море спогадів. Така зустріч – це мандрівка у світ юності. Так, випускники відчули себе дівчатами і хлопцями, якими були 40 чи 15 років тому, коли бігали коридорами, жартували, сміялись.

Сльози радості, щирі побажання, чуйне спілкування – основа такого заходу. Такі зустрічі дають можливості для абітурієнтів та студентів технікуму висікати іскру зацікавленості до обраної професії, а для сьогоднішніх випускників – формування впевненості у майбутній професії, для випускників минулих років – світлі та щемкі спогади! Шановні випускники!!! Йдуть роки. Час змінює землю, суспільство, людей. І тільки технікум залишається незмінною частинкою Вашого життя… Ви давно стали невід’ємною частинкою життя навчального закладу, його характером, родзинкою… Дружній колектив технікуму бажає Вам творчих звершень, професійного росту, щастя в родинах, особистому житті!!! Тож не забувайте навчальний заклад, з якого почалася ваша дорога в життя, приїздіть щороку на зустрічі випускників, приводьте на навчання до нас своїх дітей та онуків. Пам’ятайте! Двері рідного навчального закладу завжди відкриті для вас!!!

• Приймальна комісія: 098-42-46-275