Випускна педагогічна конференція

29.04.2018 відбулася підсумкова конференція за результатами проходження випускної педагогічної практики студентами 3–го курсу відділення «Професійна освіта», на якій майбутні майстри виробничого навчання поділилися своїми враженнями і набутим досвідом.

Випускна педагогічна практика проходила в базових професійно технічних закладах Сумської, Чернігівської, Київської, Полтавської, Волинської, Рівненської, Тернопільської та Вінницької областей.

Голова циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін Бадьор І.В. звернула увагу на те, що випускна педагогічна практика займає особливе місце в системі професійної підготовки майстрів виробничого навчання. Особливістю є те, що студент виконує весь комплекс функцій майстра виробничого навчання. У ході конференції студенти мали можливість ознайомитися з кращими зразками звітної документації. Змістовними, цікавими були виступи студентів: Роганова Івана «Педагогічний портрет випускника технікуму. Директор Конотопського ПАЛ Водопьянов А.В.», Дубини Ярослава «Історія та перспективи розвитку ДПТНЗ Сосницький ПАЛ», Ващука Сергія «Характеристика матеріально-технічної бази Торчинського ПЛ», Трохимчука  Андрія «Особливості організації методичної роботи в ДПТНЗ «Ковельський Професійний ліцей»», Андрущенко Антоніни ««Особливості організації виховної роботи в ДПТНЗ «Конотопське ВПУ»», Сухомлина Михайла «Організація позакласної роботи в Почаївському ВПУ».

Керівники практики та завідувач відділення «Професійна освіта» відзначили нетрадиційні підходи до створення презентації за результатами проходження даного виду практики. В результаті плідної роботи конференції можна зробити висновок, що випускна педагогічна практика дала можливість студентам адаптуватися в умовах навчальних закладів системи ПТО, закріпити теоретичні основи психолого-педагогічних дисциплін, сформувати професійні уміння і навички педагогічної діяльності майстра виробничого навчання.

• Приймальна комісія: 098-42-46-275