День студентського самоврядування у КІПТі

Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ відзначив міжнародне свято студентської активності проведенням Дня студентського самоврядування: керівництво технікуму на один день передало свої повноваження студентам. Керівники центрів студентського парламенту взяли на себе обов’язки заступників директора, завідувачів відділень, а голова Студентської парламенту технікуму Водолазська Яна виступила у ролі студентського директора.

Протягом дня двері студентського директора були відкриті для всіх, хто хотів поділитися своїми проблемами, висловити побажання щодо поліпшення якості викладання, матеріально-технічної бази технікуму та інших нагальних проблем. Акцентуючи на важливій ролі студентства в організації діяльності технікуму, захід спрямовано на підвищення рівня активності та акумулювання громадянської свідомості молоді, допомагає усвідомити відповідальність за власні дії.