Диктант єдності у КІПТі

9 листопада 2017 р. у приміщенні читальної зали бібліотеки Індустріально-педагогічного технікуму зібралися усі бажаючі, щоб долучитися до участі у написанні всеукраїнського диктанту національної єдності. Серед них – студенти першого, другого та третього курсів, а також викладачі.

Гарна дикція і чітка вимова автора національного диктанту, педагога, теле- і радіоведучого, Заслуженого працівника освіти України, доцента і популяризатора української мови Олександра Авраменка, сподіваємось, допомогла нашим студентам написати диктант успішно.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це не перевірка знань рідної мови, не хизування здобутою високою оцінкою, це  незабутнє відчуття єдності всієї громади, розуміння, що в ці хвилини сотні тисяч твоїх співгромадян літера за літерою виводять речення радіодиктанту, і ти живеш, і мислиш, і дихаєш в унісон з усією нацією!

Захід організували і провели викладачі української мови Семеняка Л.І. та Василець Т.О..