«Відкрий у собі зірку» – 2017

Як осінь багата на кольори, так студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ – на таланти. Це вкотре довів щорічний конкурс «Відкрий у собі зірку» для студенти нового набору. Варто відзначити, що цьогорічний конкурс був максимально чесним та проводився у суворій відповідності до правил.

І не біда, що, можливо, не все задумане вдалося реалізувати, що інколи тремтіли голоси та коліна, - упевненість на сцені обов’язково прийде з досвідом, якщо продовжувати шліфувати свій талант у колективах художньої самодіяльності КІПТу.. Найголовніше те, що учасникам конкурсу завдяки своїй щирості, сміливості  вдалося створити в залі атмосферу свята, єдності, величезного позитиву та гордості за наш рідний технікум.

Оплески, подарунки, призи для учасників – так завершився цей чудовий вечір в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ.