Батьківські збори

Одне з головних завдань викладачів та адміністрації технікуму у роботі з батьками – допомогти їм краще зрозуміти свою дитину, її внутрішній світ, її інтереси та захоплення.

Саме тому, 21 вересня 2017 року в Індустріально-педагогічному технікуму КІ СумДУ відбулися батьківські збори для студентів 1-го курсу всіх напрямів підготовки.

Збори проходили в навчальних групах під орудою класних керівників. У кожну групу завітали директор технікуму Наталія Миколаївна Майстренко, заступник директора з навчально-виховної роботи Дмитро Сергійович Косенко, завідувач відділення Тетяна Олександрівна Василець та викладачі предметними.

На відбувалась конкретна розмова щодо успішності і поведінки кожного студента, було визначено шляхи взаємної роботи педагогів та батьків з удосконалення якості підготовки спеціалістів.