Мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

10 жовтня 2017 стартував VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,  урочисте відкриття якого відбулося у м. Кропивницькому, а всі навчальні заклади країни долучилися до цієї події на місцях. Традиційно наш технікум теж не залишився осторонь і студенти І курсу в урочистій атмосфері виконували завдання І етапу конкурсу.

Конкурс, започаткований Указом Президента України у 2010 році, проводиться щорічно з метою вшанування літературної спадщини видатного українського письменника, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та загальної мовної культури.

Переможцями I етапу стали:

• серед студентів I курсу – Бурковська Євгенія (611 група);
  • серед студентів II курсу – Назаренко Анна (521 група).

Бажаємо успіху нашим переможцям на наступному (обласному) рівні!