У здоровому колективі ‒ здоровий дух !!!

   3 липня 2017 року Індустріально-педагогічний технікум проводив виїзну педагогічну раду . Колектив технікуму якісно, відповідально, наполегливо, творче працював протягом начального року, тому, майже в повному складі, відправився на виїзну педагогічну раду в місто Батурин.

 

     Перлиною і життєдайним духовним джерелом України без перебільшення  є Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, який ми оглянули із колегами. «Гетьманська  столиця» - це безцінні  пам’ятки історії, архітектури, культури, археології і природи: палацово-парковий ансамбль К.Розумовського, Будинок генерального судді В.Кочубея, Музей археології Батурина, Воскресенська церква-усипальниця  гетьмана К.Розумовського, парк «Кочубеївський», Миколо-Крупицький монастир, Цитадель Батуринської фортеці, Пам’ятник жертвам  Батуринської  трагедії  1708 року, Могила П.І.Прокоповича - основоположника  вітчизняної науки про бджільництво, винахідника рамкового вулика.

 

 

    Від екскурсії ми отримали дуже багато позитивних емоцій. Це надало нам енергії і допомогло спланувати майбутню діяльність. Здоровий колектив – це активна діяльність і праця та активний відпочинок.Запрошує усіх робітників Індустріально педагогічного технікуму  приймати участь у активній праці та активному відпочинку з колегами технікуму.

  

   Учасники зібрання висловлюють слова вдячності профспілковому комітету Індустріально-педагогічного  технікуму за прекрасну організацію відпочинку. Сподіваємося на подальше пізнання куточків України.

Контактні дані

41600, Україна, Сумська область, місто Конотоп, вулиця Михайла Немолота, 12. 

  • Факс: 8 (05447) 2-62-52.  
  • Директор: 2-34-30
  • Приймальна комісія: 098-42-46-275
  • Поштовий індекс: 41600
  • E-mail: knkipt@sm.ukrtel.net
Top